UKS Blekitny Delfin

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „BŁĘKITNY DELFIN” PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 37 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI          W BYDGOSZCZY

Uczniowski Klub Sportowy "Błękitny Delfin" działa od maja 1994 roku. W tej chwili zrzesza około 80 dziewcząt. W sportowych zajęciach uczestniczą dziewczęta z klas IV - VIII.

Na początku prowadzone są zajęcia Małego Delfina - uczestniczą w nich dzieci z klas II - III oraz dzieci z klas IV, które chcą spróbować swoich sił w zabawie w koszykówkę . Uczestniczące w zajęciach dziewczęta na co dzień są uczennicami SP 37 oraz innych bydgoskich szkół podstawowych. Są to zajęcia otwarte.

Zachęcamy do przyjścia na zajęcia z koleżankami. Zawsze warto spróbować swoich sił!

Po wstępnej selekcji dziewczęta, uczące się w klasach sportowych, reprezentują Błękitny Delfin w rozgrywkach Kujawsko - Pomorskiego Związku Koszykówki w kategoriach:

U-11 zuchy - uczennice klas IV, U-12 żaczki - uczennice klas V, U-13 młodziczki młodsze - uczennice klas VI, U-14 młodziczki - uczennice klas VII.

Trenerzy pracujący z grupami:

Tomasz Jankowski - telefon 692 511 097 adres jankowski@delfin.bydgoszcz.pl

Paweł Osiński - telefon 692 110 695 adres mailowy: osinski@delfin.bydgoszcz.pl

Bieżące informacje, jak również wiele zdjęć i filmików, dostępnych jest na naszych stronach internetowych.

Profil Błękitnego Delfina na facebooku